Ūdens mīkstinātāju lietošana (video)

 • 2022-01-17

  Ciets ūdens ir problēma daudzās Latvijas mājās. Ūdens mīkstināšanas iekārtas vai speciālu ūdens mīkstinātāju uzstādīšana var palīdzēt būtiski uzlabot ūdens kvalitāti. Cieta ūdens traipi uz santehnikas, ūdens sildierīcēm vai traukiem nebūs vairs problēma. Ūdens mīkstināšana arī var palīdzēt samazināt elektrības rēķinu, jo pasargās sildelementus no apaugumiem un arī drēbju mazgāšanai būs jātērē mazāk mazgājamais līdzeklis.

  Ūdens mīkstināšanas filtru galvenais mērķis ir mazināt ūdens cietību, taču pārveidojot ūdens mīkstinātāju filtru no ūdens var izvadīt arī nelielu daudzumu dzelzs, mangāna vai organisko savienojumu.

  Tā darbībai ir  nepieciešams īpašs sāls, taču tā nefiltrē ūdeni un nesaskaras ar ūdeni, ko iegūstat no krāna. Sāls ir nepieciešams ūdens mīkstināšanas filtra atjaunošanai, kuras laikā tiek izskalota pildviela, kas filtrē ūdeni.

  Pirms ūdens mīkstināšanas filtra ieteicams uzstādīt mehānisko filtru, kas savāc dažādas nogulsnes. Mehāniskais filtrs aizsargā no nosēdumiem un pagarina mīkstinātāja kalpošanas laiku un ūdens attīrīšanas efektivitāti.

  Ūdens attīrīšanas sistēmu apkopi veicams veikt reizi gadā. To laikā tiek pārbaudīts vārsts, nomainītas blīves, pārbaudīta filtru darbība. Mīkstināšanas filtra pildījuma darbības laiks ir 5 – 6 gadi, tādēļ var būt nepieciešams nomainīt arī pildvielu, kas filtrē ūdeni.

  Uzziniet vairāk par ūdens mīkstināšanu, sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju vai pasūtītu ūdens mīkstināšanas un cita veida filtrus. Šobrīd iegūt tīru un gardu ūdeni ir iespējams jebkurā mājā vai darbavietā.

info
close
Sazināties!