Par ūdens atdzelžošanas iespējām (video)

 • 2022-01-17

   

  Dzelžains vai rūsains ūdens ir problēma daudzās vietās Latvijā. Praktiski vienīgais veids kā mazināt dzelzs nogulsnes un panākt, lai vanna, pods un drēbes vairs nebūtu rūsganā krāsā ir ūdens atdzelžošanas sistēmas uzstādīšana.

  Lai izvēlētos ūdens filtrus ir jāzina ūdens sastāvs. Tāpēc ir jāveic ūdens pārbaude. Ja pēc testa atbildes saņemšanas ir zināms, ka ūdeni ir augsts dzelzs, mangāna vai amonija saturs, tad nepieciešama ūdens atdzelžošanas filtri, kas papildus minētajiem elementiem noņem dažādas nogulsnes un nepatīkamo ūdens smaku, ja tāda ir.

  Kā izvēlēties?

  Filtru izvēlei ir arī jāzina patērētā ūdens daudzums, lai pareizi izvēlētos ūdens filtru veiktspēju. Attīrīšanas sistēmas var būt vairākās konfigurācijās, piemēram, viena vai divas kolonnas. Tas ir atkarīgs arī no tā kāds ūdens ir jāfiltrē. Uz aukstā ūdens ieplūdes ir uzstādīti atūdeņošanas filtri, kā arī iespēja pieslēgt filtru pie kanalizācijas un elektrības rozetēm. Uzkrātos netīrumus filtri laiku pa laikam izvada kanalizācijā. Reģenerācijas laikā standarta aprīkojums ūdenī izlaiž pusi no kuba. Ūdens novadīšanas sistēmu apkope ieteicams veikt aptuveni reizi gadā. Apkopes laikā tiek mazgāts regulēšanas vārsts, nomainītas blīves, pārbaudīta filtru darbība.

  Cik ilgi kalpos?

  Filtra pildījumam standarta kalpošanas laiks ir aptuveni 5 – 6 gadi tāpēc var būt nepieciešams nomainīt pildvielu, kas filtrē ūdeni pēc pagājušā laika.

  Papildus informācija

  Uzziniet vairāk par ūdens atdzelžošanas filtru sniegtajām iespējām un citiem ūdens filtriem mūsu mājaslapā vai sazinieties ar speciālistiem (bezmaksas konsultācijas), lai atrastu savai situācijai piemērotāko risinājumu.

  Strādājam visā Latvijā un piedāvājam labāko cenas un kvalitātes attiecību valstī. Mēs to varam nodrošināt, jo esam daļa no Baltijas valstu lielāko ūdens attīrīšanas uzņēmumu grupas. Protams, nodrošinām arī ūdens analīzes, filtru uzstādīšanu, servisu un garantijas.

info
close
Sazināties!