Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

WATER FILTERS LATVIA pieder uzņēmumu grupai, kas ir vadošā Baltijas valstīs ūdens tīrīšanas iekārtu, ūdens atdzelžošanas filtru, ūdens mīkstināšanas filtru un citu filtru specializētās tehniskās apkopes un dzeramā ūdens apgādes jomā. Esam izskolojuši īpaši kvalificētu pārvaldības, tehnisko un apkalpošanas personālu.

Uzņēmums specializējas dzeramā ūdens sistēmu, industriālās un sadzīves tehnikas (ūdens mīkstināšanas, dzelzs filtrēšanas) iekārtu uzstādīšanā un augstas kvalitātes ūdensapgādes jomā birojiem. Tāpat sniedzam arī augstas kvalitātes ūdens filtru servisa pakalpojums, savukārt, cenas un kvalitātes attiecība ir vislabākā Latvijā.

WATER FILTERS LATVIA ir WFILTERS uzņēmuma oficiālais pārstāvis. WFILTERS ir viens no visstraujāk augošajiem un inovatīvajiem uzņēmumiem pasaulē, kas izmanto inovatīvas tehnoloģijas.

Uzņēmums specializējas uz ūdens attīrīšanas sistēmām un dažādiem risinājumiem ūdens kvalitātes uzlabošanā. Pamatdarbība ir ūdens filtru sastāvdaļu, un ķīmisko pildvielu vairumtirdzniecība ASV un Centrālās Eiropas tirgos. WFILTERS iegulda mazumtirdzniecības uzņēmumos, kas pārdod, uzstāda vai apkalpo ūdens filtrus.

info
close
Sazināties!