Ūdens filtri

Ūdens filtri

WATER FILTERS LATVIA” –  mūsu iespējas pārsniedz jūsu vēlmes. Ūdens filtri, to izvēle un uzstādīšana notiek atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām, bet darbi vienmēr tiek paveikti visaugstākajā līmenī. Pēc šī principa vadāmies ik dienas – saziņā ar klientiem un strādājot. Mūsu priekšrocības:

 • Vienmēr izpildām solījumus, nekad neatstājam darbus nepabeigtus un nemainām nolīgtās cenas.
 • Garantējam, ka tikai pie mums atradīsiet vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, kvalificētus darbiniekus un profesionālu saziņu ar klientiem.
 • Vienmēr uzņemamies atbildību par veiktajiem darbiem un klientam nav nepieciešams maksāt par to, par ko klients nav ticis brīdināts. (Ja nepieciešams, projektus pabeidzam arī ar zaudējumiem. Solījumu ievērošana un pozitīvas rekomendācijas mums ir lielākā vērtē nekā vienreizēja peļņa.)
 • Mums ir plašākais tīkls Baltijas valstīs.
 • Sniedzam klientiem garantijas un pēcgarantijas ūdens filtru servisu. Tas nodrošina, ka ikviens bojājums vai jautājums tiks atrisināts laikus.

Ar ko sākt? Kad tiek izvēlēti ūdens filtri, katra situācija mēdz būt atšķirīga. Lēmums ir atkarīga no ūdens analīžu rezultātiem, kas ir nepieciešamas, lai precīzi noteiktu ūdens ķīmisko sastāvu un kvalitāti.

Mūsu rekomendācija situācijās, kad tiek meklēti ūdens filtri vai iespējas uzlabot ūdens kvalitāti ietver divus aspektus. Pirmkārt, jāveic ūdens analīzes. Varat to izdarīt sev tuvākajā sertificētajā ūdens testēšanas laboratorijā vai, ja vēlaties ietaupīt laiku, uzticiet mums. Piezvaniet vai atrakstiet un uzņēmuma speciālisti ieradīsies, lai paņemtu ūdens paraugu un pēc tam to pārbaudīs mūsu laboratorijā. Nākamais solis jau būs izvēlēties tieši Jums atbilstošāko ūdens attīrīšanas veidu.

Populārākie ūdens filtri un to veidi

Ūdens atdzelžošanas filtri

Ūdens atdzelžošanu visbiežāk izmanto, lai attīrītu ūdeni no pārlieka dzels satura. Pareizi izvēlēti ūdens atdzelžošanas filtri ūdeni var attīrīt ne tikai no dzelzs, bet arī no mangāna, kā arī novērst ūdenī esošas nepatīkamas smakas, piešķirot ūdenim dzidrumu.

Ja ūdens nav bakterioloģiski piesārņots, ūdens attīrīšana ir pilnībā ekoloģiska. Ūdeni oksidē speciālā šahtā, izmantojot tikai gaisu. Pēc tam visi netīrumi tiek novadīti ūdensapgādes kanalizācijā.

Kas izmanto atdzelžošanas filtrus?

Latvijā ūdenim bieži ir jūtama dzelzs piegarša. Ūdens atdzelžošanas filtrus  izmanto ierīkojot personīgo urbumu (spice) vai, ja ūdensapgādes ūdens ir ar augstu dzelzs saturu un ir vēlme to uzlabot.

Kā izvēlēties ūdens atdzelžošanas filtrus un kā notiek attīrīšana?

Ūdens mīkstināšanas filtri

Jūtat, ka ūdens ir pārāk ciets vai tējkannā redzami kaļķa nosēdumi? Varam palīdzēt šo problēmu novērst.

Ūdens mīkstināšanas filtru galvenais uzdevums ir filtrēt kaļķu nosēdumus. Taču modificējot filtru atbilstoši veiktajām ūdens analīzēm, iespējams vienlaikus ar mīkstināšanu kopā ar kaļķi filtrēt arī nitrātus, mangānu un dzelzi. Protams, katra situācija ir individuāla un vispirs ir jāveic ūdens analīzes.

Ja ūdeni ir ļoti augsts dzelzs un mangāna saturs, pirms ūdens mīkstināšanas filtra nepieciešams uzstādīt atdzelžošanas filtru. Ūdens mīkstināšanas filtra izskalošanai un noslodzes atjaunošanai izmanto mīkstināšanas sāli. Ļoti svarīgi izmantot piemērotu mīkstināšanas sāli, jo tā tiek ietaupīts ne tikai ūdens, bet arī pagarināsies ekspluatācijas laiks.

Kā izvēlēties un kā notiek ūdens mīkstināšana?

ūdens filtri

Reversās osmozes filtri

Šis ūdens filtrēšanas princips tiek izmantots gatavojot dzeramo ūdeni.  Reversās osmozes filtrs tiek izmantots, lai uzlabotu ūdens garšu, kā arī, ja ūdens ir ļoti piesārņots ar nitrātiem, nitrītiem un amoniju. Šī ūdens attīrīšanas sistēma spēj no ūdens attīrīt smagos metālus, kaļķus un citus nosēdumus.

Reversās osmozes filtri izmanto speciālu reversās osmozes membrānu ar kuras palīdzību ūdens tiek attīrīts un atsālīts. Ar membrānu iespējams attīrīt līdz pat 98% nevēlamo elementu. Osmozes procesā piesārņojums un ķīmiskās vielas paliek membrānas vienā pusē, bet tīrais ūdens plūst cauri membrānai.

Osmozes filtru efektivitāte ir atkarīga no vairākiem parametriem (PH līmenis, ķīmiskais sastāvs, temperatūra, ūdens cietība un spiediens). Atkarībā no ūdens kvalitātes papildus var tikt pievienoti atdzelžošanas filtri un ūdens mīkstināšanas filtri.

Osmozes filtri tiek plaši izmantoti rūpniecībā (farmācija, pārtikas un ķīmiskā apstrāde, katlumājās), bet to var droši izmantot arī mājās. Vēlaties augstākās kvalitātes dzeramo ūdeni, kas ir mineralizētas un ar avota garšu, tad šis būs īstais risinājums. Šaubāties par dzeramā ūdens kvalitāti? Garantējam, ka izmantojot osmozes filtrus, Jūsu ūdens kļūs piemērots pat zīdaiņu pārtikas gatavošanai.

Par reversās osmozes sistēmas priekšrocībām

ūdens filtri birojiem

Ūdens filtri birojiem 

Daudzi no  mums lielāko daļu no ikdienas pavada darbā – birojā, rūpnīcā, kafejnīcā, veikalā. Tīrs dzeramais ūdens nav luksus, bet ikdienas nepieciešamība un veselības pamats. Arī, uzņemot pie sevis sadarbības partnerus vai kolēģus un pasniedzot viņiem tīru un gardu ūdeni, atstāsiet labāku iespaidu par sevi un uzņēmumu.

Moderna ūdens attīrīšanas sistēma birojā nodrošinās, ka vairs nebūs jāpērk dzeramā ūdens bunduļi, kas izmaksā dārgi un aizņem daudz vietu un nav pārlieku glīti. Ar filtru palīdzību ūdens tiks attīrīts un uzlabots, turklāt ūdens iekārta to arī uzsildīs vai atdzesēs jums vēlamā temperatūrā.

Izvēloties ūdens sagatavošanas ierīci “Aqua White“,  iegūsiet integrētu ūdens attīrīšanas sistēmu, kafijas aparātu un ledus dispenseru (trīs vienā). Iekārtas izskatu varat pieskaņot savām vajadzībām un vēlmēm. Pieejami dažādi dizaini un funkcionalitāte. Ērti, moderni un izdevīgi risinājumi mūsdienīgai darba videi.

ūdens filtri mājai

Ūdens filtri mājai

Mūsu mājas ir mūsu pils. Vieta, kur vēlamies justies droši, brīvi un, protams, arī baudīt tīru dzeramo ūdeni. Ūdens filtri mājai un ūdens attīrīšanas sistēmas nodrošina ūdens attīrīšanu no piemaisījumiem un nogulsnēm, kaitīgām vielām, mikrobioloģiskā piesārņojuma. Papildus tam ūdens tiek mineralizēts (pēc izvēles) un tiek uzlabota tā garša.

Jaunā, 5 posmu ūdens filtrēšanas tehnoloģija nodrošina visas šīs priekšrocības un vēl daudz vairāk. Arī situācijās, kad ūdens ir stipri piesārņots, mēs palīdzēsim to attīrīt un padarīt baudāmu.

Pasūtīt ūdens filtrus vai uzdot jautājumus  info
  close
  Sazināties!