Kam paredzēta reversās osmozes sistēma (video)

 • 2022-01-17

  Reversās osmozes sistēma ļaut attīrīt praktiski jebkuras kvalitātes ūdeni. Pēc filtrēšanas iegūsiet augstākās kvalitātes dzeramo ūdeni, kas būs mineralizēts, sārmains un ar avota ūdens aromātu. Ūdens attīrīšanas sistēma mājsaimniecībās, lielākoties, tiek uzstādīta vietās, kur tiek gatavots ēdiens vai ņemts ūdens dzeršanai.

  Ūdens attīrīšanas sistēma sastāv no vairākiem posmiem, kuru laikā ūdens tiek mehāniski un ķīmiski attīrīts, kā arī bagātināts ar nepieciešamajām minerālvielām. Ūdens filtrēšanas elementi, lielākoties, tiek mainīti reizi 6 līdz 9 mēnešos, atkarībā no attīrāmā ūdens kvalitātes un izlietotā ūdens apjoma.

  Reversās osmozes filtri un sistēma var tikt un arī tiek uzstādīti arī rūpnieciskās ražošanas uzņēmumos, piemēram, pārtikas vai medikamentu ražošanā, kur nepieciešams absolūti tīrs ūdens, bez piemaisījumiem.

  Uzziniet vairāk par reversās osmozes sistēmu rūpnieciskām vajadzībām vai izpētiet piecu pakāpju dzeramā ūdens attīrīšanas sistēmu “AquaWhite” savām mājām (iekļauj reverso osmozi).

  Ja ir jautājumi, nekautrējieties. Mēs konsultējam bez maksas, kā arī piedāvājam visdažādākos ūdens attīrīšanas risinājumus mājokļiem un uzņēmumiem (kafejnīcas, viesnīcas, rūpnīcas, valsts un pašvaldību uzņēmumi).

info
close
Sazināties!